Laki Arikeskus

Meil on hea meel teatada, et oleme läbinud põhjaliku uuenduskuuri. Adepte Ekspert tegi läbi nime ja omanike muutuse ning meist sai LEMMA. Sellega seoses kolisime nii füüsiliselt kui ka interaktiivselt. Meie kontor asub nüüdsest Laki Ärikeskuses (Värvi 5) ja koduleht kolis ka tänasest ümber siia. Vabandame kui kodulehel esineb veel väikseid ebatäpsusi, kuid püüame nende lahendamisega aktiivselt tegeleda.

LEMMA on akronüüm meie põhitegevustest: loataotlused, eksperthinnangud, modelleeringud, mõjuhinnangud, analüüsid ehk kogu keskkonnakorraldus ühest kohast.  LEMMA tähendab ühtlasi ka abiteoreemi ehk teoreemi, mis on vajalik matemaatilise teooria mõne põhiteoreemi mõistmiseks. Meiegi aitame mõista keskkonnaalast seadusandlust, konsulteerime ja nõustame keskkonnaalaste nõuete täitmisel ning keskkonnasäästlike lahenduste leidmisel.

Täname kõiki seniseid koostööpartnereid ja loodame, et ka meie edasine koostöö kulgeb sujuvalt. Soovime jätkuvalt pakkuda personaalset ja kvaliteetset keskkonnakonsultatsiooni.

Scroll to Top